Remis z I-ligowym Golem!

Korzystając z przerwy w I-ligowych meczach do Chorzowa przyjechała pierwsza drużyna GOLa. Ten fakt świadczył o tym, że będzie to ciekawy mecz i to on pokaże na jakim jesteśmy etapie przygotowań.

Początek meczu pokazuje, że się nie mylimy. Jest dużo walki, ciekawych akcji i sytucji bramkowych. W końcu mieliśmy okazje zagrać mecz "na poziomie" z godnym przeciwnikiem.

Remisujemy 0:0 ale mogliśmy ten mecz wygrać, jednak bramkarka Częstochowskiego Gola stawała na wysokości zadania.

Skład: J. Świderska - Gontarz, Koczar, Bernert, Kwoka - Bystrzowska (65' Marzec), Kapałka, K. Świderska, Patalong (80' Heszke) - Gałuszka, Grudzień.

Następny mecz zagramy w niedziele o godzinie 11.00 w Sosnowcu z miejscowym KKS-em. Zapraszamy serdecznie!