Wygrana z Porajem!

Wygrywamy z Polonią Poraj 2:0!

Od początku mecz był bardzo wyrównany, zarówno jedna, jak i druga drużyna próbowała zdominować środek pola. Chorzowianki stwarzały sobie jednak więcej sytuacji, niestety nie udało się piłki skierować do bramki. Po bardzo brzydkim i nieprzyjemnym faul w polu sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podeszła Klaudia Świderska i było 1:0. Bramkę do szatni trafia Sandra Gałuszka.

Druga połowa to dominacja Jaskółek, które utrzymywały się przy piłce. Porajanki w całym meczu oddały tylko dwa strzały na naszą bramkę!

Skład: Duży - Gontarz, Koczar, Sośniok, Kwoka - Grudzień (70' Patalong), Mrozek (80' Faerber), Świderska, Bystrzowska (55' Kapałka) - Gałuszka (75' Aumiiller), Marzec (62' Wleciałowska).

Bramki: Świderska (25' karny), Gałuszka (38').

Kartki: Gałuszka (zółta).

Następny mecz zagramy w niedziele w Pawonkowie z tamtejszym Orłem o godzinie 15.00.