Warta Zawiercie.

Dziś nasza drużyna rozegrała kolejny mecz w sezonie, a przeciwnikiem była drużyna Warty Zawiercie. Od początku meczu drużyna z Chorzowa narzuciła swoją grę. Niestety gospodynie dobrze odpierały ataki i nie dały sobie szybko wbić gola. Wynik meczu otworzyła Kasia Marzec dopiero w 33 minucie meczu po doskonałym dośrodkowaniu Pauliny Jarosz. 2 minuty później padła kolejna bramka a strzelcem Sandra Gałuszka. Jeszcze w doliczonym czasie gry strzela Dolores Grudzień i na przerwę schodzimy z trzy bramkową przewagą. W drugiej połowie strzelamy jeszcze 6 bramek i spotkanie kończy się wynikiem 0:9.

Skład: Duży (60 Breikopt) - Gontarz (51 Strzebińczyk), Bernert (51 Wicik), Sośniok, Kwoka - Mrozek (43 Koczar), Garcarczyk (29 Grudzień), Jarosz (62 Aumiller), Dońska, Marzec, Gałuszka.

Bramki: Marzec 33' Gałuszka 35' 60' Grudzień 40' 58' Gontarz 50' Koczar 65' Dońska 72' Aumiller 77'

Następny mecz rozegrany dopiero 19 września o godzinie 17.00 z liderującym GKS-em Katowice. Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz.

Natomiast jutro nasz UKS jedzie na towarzyski turniej do Dąbrówki Wielkiej.